Обука о изградњи бренда и новогодишње дружење са награђеним предузетницама

Крајем децембра организована је прва обука о дигиталном маркетингу и јавном наступу за предузетнице које су награђене у оквиру Јавног позива за јачање улоге жена у циркуларној економији.

О својим искуствима у изградњи и јачању бренда говорили су: Тијана Миловановић, идејни творац бренда „Слаткотека”, оснивачица „Маркиза Ливинг” заједнице и „Брендузетнице”, Стефан Лалић, оснивач бренда „Ћао Шећеру” и Соња Дакић, предузетница и бизнис менторка. Они су поделили своја предузетничка искуства, изазове са којима су се суочавали током стварања бренда, али и креативна решења која су им помогла да се боље позиционирају на тржишту и изграде препознатљив идентитет.

Дружење је настављено уз кићење заједничке јелке, украшене производима иновативних предузетница, уз размену идеја и планова за нове пројекте у наредној години.

Обука и дружење организовани су у оквиру пројекта „Смањење угљеничног отиска локалних заједница применом принципа циркуларне економије у Републици Србији – Циркуларне заједнице”, који спроводи Програм Уједињених нација за развој (УНДП) у партнерству са Министарством заштите животне средине Републике Србије, уз финансијску подршку Глобалног фонда за животну средину (ГЕФ).